Užite si dovolenku s najvyšším komfortom.

Prenajmite si slobodu na kolesách bez obmedzení!

Karavany alebo obytné prívesy sú vhodným prostriedkom na cestách pri spoznávaní iných krajín a pri trávení času mimo Vášho domova. Predstavujú nezávislou časť jazdnej súpravy, pričom si toto svoje dočasné “obydlie” veziete stále so sebou všade tam, kam potrebujete. Neriešite rezervovanie hotelov či apartmánov, ale usadíte sa tam, kde sa Vám páči a kde Vám to vyhovuje. Dnes je už mnoho miest v každej krajine, kde si môžete pohodlne zaparkovať s Vašim karavanom aj na dlhší čas, hoci aj zopár mesiacov. Čo je však najlepšie na cestovaní po svete s karavanom je práve sloboda, ktorú máte neustále na cestách.

Choďte na miesta, ktoré sa vám páčia, a zostaňte tam, kde je najkrajšie. Prenajmite si slobodu bez toho, aby ste sa vzdali pohodlia. Naše vozidlá ponúkajú maximálnu bezpečnosť a najvyššie pohodlie ako štandard. V štýlovom a harmonicky navrhnutom interiéri sa budete cítiť dobre a budete mať čo najväčší priestor na pohyb vďaka optimálnemu rozdeleniu priestoru.

  • Sloboda kedykoľvek a kdekoľvek sa presunúť podľa uváženia.
  • Dajú nám možnosť podnikať dlhodobé aj krátkodobé dovolenky.
  • Karavan poslúži ako skvelé improvizované obydlie v prírode.
singnture
about

V ktoromkoľvek ročnom období sa budete cítiť dobre. S klimatizáciou v lete a kúrením v zime sa vyspíte na kvalitných matracoch rovnako dobre ako doma.